Všechny novinky o zdraví

Novinky v oblasti zdraví, psané příslušnými odborníky

Na této stránce naleznete nejnovější zprávy týkající se zdraví. Vždy se snažíme, abychom Vás informovali o novinkách v oblastech nemocí, výzkumu a léčby. Za tímto účelem jsme spojili tým lékařů a studentů medicíny, kteří průběžně zveřejňují novinky týkající se chorob, které jsou popsány pod kartou „Nemoci“.

Zúčastněte se sami klinické studie

Chtěli bychom povzbudit každého, nemocného i zdravého, aby se přihlásil do Panelu zdraví. Svou registrací získáte nejnovější informace o stávajících i připravovaných klinických studiích. Pokud nalezneme shodu s Vaším zdravotním profilem, může se Vám naskytnout příležitost zúčastnit se některého z těchto projektů. Vaše registrace může pomoci v léčbě Vám, i ostatním.
 

Počkejte!
Registrace zabere jen 2 minuty.
Chcete se stát součástí výzkumného projektu?
Zdarma a bez závazků · více než 65.000 členů
Ano, zaregistrujte mě!
Možná později
Panel Zdraví

Staňte se součástí Panelu zdraví

Cílem Panelu zdraví je zlepšit zdraví populace prostřednictvím studií. K tomu však potřebujeme Vaši pomoc. Můžete pomoci tím, že se zaregistrujete do Panelu zdraví a stanete se účastníkem jednoho, nebo více z naších klinických studií. Budeme Vás kontaktovat pouze tehdy, pokud se Váš zdravotní profil bude shodovat s právě probíhající klinickou studií. Všechny klinické studie jsou předem schváleny Výborem pro výzkum etiky (Research Ethichs Committee).

Vytvořte si zdravotní profil