Ukončené klinické studie

Chcete se zapojit do klinické studie?

Na této stránce naleznete probíhající studie, které potřebují účastníky.
Bohužel dosud nebyla objevena léčba na všechny nemoci, a proto bychom byli velmi rádi, kdybyste měli zájem o účast na některé ze studií. Vaše zapojení do projektu může vést k vytvoření nových léčebných postupů, které mohou pomoci s léčbou i dalším osobám se stejným chronickým onemocněním. Panel zdraví pomáhá při komunikaci mezi výzkumnými pracovníky a samotnými účastníky. Právě proto je důležitá i Vaše účast na klinických studiích. Stačí se přihlásit do Panelu zdraví.

Co je to klinická studie a jak se provádí?

Existuje několik definicí klinické studie. Většina studií je biomedicínská nebo má podobu zdravotní prohlídky, a vždy se řídí klinickým protokolem, který je předem stanoven. Po dokončení klinické studie je sepsána zpráva obsahující výsledky výzkumu. Tyto zprávy jsou následně zaslány farmaceutickým společnostem, které stojí za konkrétním projektem.
Existuje mnoho typů klinických studií. Pokud se podílíte na některé ze studií, nemusí to nutně znamenat, že se musíte účastnit také fyzického vyšetření. Účastníci mnohdy pouze vyplňují dotazníky, vždy však záleží na konkrétní studii. Veškeré potřebné informace naleznete u jednotlivých studií, nebo při případném kontaktu s námi. Pokud i přesto zůstanou nezodpovězené některé Vaše dotazy, neváhejte nás kontaktovat.  Všechny klinické studie jsou schváleny Výborem pro výzkum v oblasti etiky (Reaserch Ethics Comittee).
 

Počkejte!
Registrace zabere jen 2 minuty.
Chcete se stát součástí výzkumného projektu?
Zdarma a bez závazků · více než 65.000 členů
Ano, zaregistrujte mě!
Možná později
Panel Zdraví

Staňte se součástí Panelu zdraví

Cílem Panelu zdraví je zlepšit zdraví populace prostřednictvím studií. K tomu však potřebujeme Vaši pomoc. Můžete pomoci tím, že se zaregistrujete do Panelu zdraví a stanete se účastníkem jednoho, nebo více z naších klinických studií. Budeme Vás kontaktovat pouze tehdy, pokud se Váš zdravotní profil bude shodovat s právě probíhající klinickou studií. Všechny klinické studie jsou předem schváleny Výborem pro výzkum etiky (Research Ethichs Committee).

Vytvořte si zdravotní profil