O Panelu zdraví

O Panelu zdraví

Panel zdraví je webová stránka a databáze, do které se mohou přihlásit jak lidé s chronickými onemocněními, tak bez nich, kteří se tak mohou stát účastníky klinických studií. Webové stránky fungují jako databáze, což znamená, že Vás budeme kontaktovat pouze v případě, že Váš zdravotní profil bude odpovídat příslušné probíhající klinické studii. Panel zdraví usiluje o propojení pacientů s vědeckými pracovníky a dáváme Vám příležitost podílet se na klinických studiích a pomoci tak lidem s chronickými onemocněními k lepšímu životu. Když se přihlásíte do Panelu zdraví, pomůžete zajistit lepší budoucí léčbu pro děti i dospělé s chronickými onemocněními.

 

Kdo se může zaregistrovat do Panelu zdraví?

Do Panelu zdraví se může zaregistrovat každý, kdo trpí chronickým onemocněním nebo i bez něj.  Vítáme každého, kdo má zájem o zdraví a/nebo každého, kdo by chtěl pomoci zlepšit budoucí léčbu nemocí, jako je rakovina, diabetes, artritida, Alzheimerova choroba aj. Tím, že se přihlásíte do Panelu zdraví, můžete pomoci najít lék nebo lepší způsob léčby těchto hrozných nemocí, což může být přínosem pro příští generace.

Panel zdraví informuje a pracuje s mnoha různými onemocněními. Připojit se mohou jak lidé, kteří těmito onemocněními trpí, tak zdraví jedinci nebo příbuzní pacientů. Po registraci budete kontaktováni pouze v případě, že Váš profil odpovídá probíhající klinické studii.

Všechny naše klinické studie jsou vždy schvalovány Komisí pro etiku ve výzkumu (REC – Research Ethics Committee).

 

Co získáte registrací do Panelu zdraví?

Registrace do Panelu zdraví je dobrovolná a zcela zdarma. Věnováním 5-7 minut Vašeho času k vyplnění Vašeho zdravotního profilu, můžete pomoci zdokonalit léčebné metody nebo dokonce najít nové léky na chronická onemocnění.

Trpíte Vy, nebo někdo ve Vaší rodině chronickým onemocněním? Pak jste možná zažili pocit bezmoci kvůli nedostatku možností léčby. Účastí v klinických studiích můžete pomoci zajistit lepší budoucnost pro další rodiny a osoby s chronickými onemocněními. Pokud chcete pomoci zlepšit výzkum a zdraví v České Republice, připojte se k Panelu zdraví. Věříme, že dobro je potřeba jak přijímat, tak dávat, a že pomocí druhým pomůžete zároveň i sobě. Pomozte zlepšit výzkum a zachránit životy tím, že se přihlásíte do Panelu zdraví.

Novinky o zdraví

Všechny novinky o zdraví
Počkejte!
Registrace zabere jen 2 minuty.
Chcete se stát součástí výzkumného projektu?
Zdarma a bez závazků · více než 65.000 členů
Ano, zaregistrujte mě!
Možná později
Panel Zdraví

Staňte se součástí Panelu zdraví

Cílem Panelu zdraví je zlepšit zdraví populace prostřednictvím studií. K tomu však potřebujeme Vaši pomoc. Můžete pomoci tím, že se zaregistrujete do Panelu zdraví a stanete se účastníkem jednoho, nebo více z naších klinických studií. Budeme Vás kontaktovat pouze tehdy, pokud se Váš zdravotní profil bude shodovat s právě probíhající klinickou studií. Všechny klinické studie jsou předem schváleny Výborem pro výzkum etiky (Research Ethichs Committee).

Vytvořte si zdravotní profil