Prohlášení

Prohlášení

Panel zdraví je vytvořen profesionálními zdravotníky, jejichž jediným cílem je zlepšit zdraví prostřednictvím výzkumu. Zdravotnický sektor každoročně provádí klinické studie s cílem vyvinout nové a lepší léčebné postupy. Před zahájením klinické studie je však nutné najít účastníky, kteří se na tuto studii hodí. Účastníci výzkumu jsou proto klíčoví k vytvoření nových a cenných znalostí, aby se stávající způsoby léčby mohly stát ještě lepšími, nebo aby bylo možné objevit nové způsoby léčby.

Panelzdravi.cz zprostředkovává kontakt mezi těmito stranami:

  • Potenciální účastníci klinických studií
  • Potenciální klienti, kteří potřebují účastníky pro klinické studie

Panelzdravi.cz nenese odpovědnost za žádné škody, které mohou vzniknout v důsledku dohody mezi příslušnými partnery. Panelzdravi.cz je k dispozici ve své stávající podobě kdykoliv a kdekoliv. Při použití panelzdravi.cz uživatel přebírá plnou odpovědnost a panelzdravi.cz není v žádném případě zodpovědný za způsob používání této stránky.

Novinky o zdraví

Všechny novinky o zdraví
Počkejte!
Registrace zabere jen 2 minuty.
Chcete se stát součástí výzkumného projektu?
Zdarma a bez závazků · více než 65.000 členů
Ano, zaregistrujte mě!
Možná později
Panel Zdraví

Staňte se součástí Panelu zdraví

Cílem Panelu zdraví je zlepšit zdraví populace prostřednictvím studií. K tomu však potřebujeme Vaši pomoc. Můžete pomoci tím, že se zaregistrujete do Panelu zdraví a stanete se účastníkem jednoho, nebo více z naších klinických studií. Budeme Vás kontaktovat pouze tehdy, pokud se Váš zdravotní profil bude shodovat s právě probíhající klinickou studií. Všechny klinické studie jsou předem schváleny Výborem pro výzkum etiky (Research Ethichs Committee).

Vytvořte si zdravotní profil