Smluvní podmínky

Smluvní podmínky

Následující podmínky ("zásady") upravují veškeré užívání Panelu Zdraví ("webová stránka") a veškerý obsah a služby dostupné na nebo prostřednictvím této webové stránky.

Webovou stránku vlastní a provozuje:

Patiro ApS

Tagholm 21

9400 Nørresundby

Dánsko

DK35660348

info@panelzdravi.cz

(Dále označován jako "Patiro" nebo "my")

Důrazně doporučujeme, abyste si pečlivě přečetli tyto zásady a seznámili se s podmínkami, které upravují užívání webové stránky. Pokud zjistíte, že nesouhlasíte s některými nebo všemi podmínkami, doporučujeme Vám přestat používat webové stránky.

Obsah webové stránky

Patiro neposkytuje žádnou záruku ohledně platnosti obsahu na své webové stránce, i když se pečlivě snaží udržovat obsah aktuální a co nejpřesnější. Je důležité poznamenat, že textový obsah na webové stránce patří nám. Tento obsah však není určen k tomu, aby sloužil jako náhrada za odbornou lékařskou radu, diagnózu nebo léčbu. Důrazně doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče ohledně jakýchkoli dotazů týkajících se zdravotního stavu. Náš obsah by měl být vnímán jako informativní a v případě konkrétních zdravotních problémů je třeba vždy vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

Vytvoření zdravotního profilu

Shromažďujeme osobní zdravotní údaje od našich členů s cílem přispívat k vývoji nových léčebných postupů a potenciálně pomáhat našim členům zlepšit jejich vlastní zdraví. Jediným účelem shromažďování a zpracování Vašich osobních údajů je zlepšení zdraví, a Vaše údaje budou výhradně využívány k tomuto účelu.

Při registraci do databáze Patiro prostřednictvím naší webové stránky nám udělujete souhlas se shromažďováním, ukládáním, organizováním a sdílením Vašich kontaktních a zdravotních informací s vědeckými institucemi. Tyto instituce, ať už soukromé nebo veřejné, se zabývají průběžnými výzkumnými projekty a jsou pravidelně schvalovány

• EU: Etická komise pro výzkum (RECs)

• USA: Institucionální kontrolní komise (IRB)

• Kanada: Výbor pro etiku výzkumu Health Canada (REB)

Kromě toho tyto instituce dodržují příslušné předpisy o ochraně údajů. Tím je zajištěno, že Vaše údaje jsou využívány odpovědně a eticky k podpoře iniciativ souvisejících se zdravím.

Vytvořením profilu souhlasíte s tím, aby Vás vědecké instituce kontaktovaly ohledně otázek souvisejících se zdravím a účasti na výzkumných projektech - např. zodpovězením dotazníku, účastí na rozhovoru nebo další/jiné studii.

Tím, že souhlasíte, souhlasíte také s tím, že budete kontaktováni mimo standardní hodiny, které můžou podléhat místním pravidlům vaší země. Volací doba se může lišit v závislosti na proveditelnosti studie. Máte právo tento souhlas kdykoli odvolat.

Přihlášením k databázi souhlasíte s tím, že Vám Patiro může zasílat e-maily týkající se zdraví. Snažíme se omezit množství e-mailů, které jsou rozesílány našim členům. Pokud si již nepřejete dostávat e-maily týkající se zdraví, můžete se kdykoliv odhlásit ze služby.

Při poskytování informací o zdravotním stavu ve zdravotním profilu nesete jako subjekt údajů odpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Patiro nenese odpovědnost za jakékoliv nepřesnosti nebo dezinformace zadané do profilu subjektem údajů. Je důležité, aby uživatelé dbali na poskytování správných a aktuálních informací, aby byla zajištěna spolehlivost dat ve zdravotním profilu.

Zrušení účtu

Patiro má právo smazat jakýkoliv profil kdykoli - např. na Vaši žádost nebo v případě zadání falešných informací do databáze. Pokud je Váš profil smazán, všechna data budou trvale smazána.

Ochrana soukromí

Naše zásady ochrany osobních údajů vysvětlují způsob, jakým zacházíme a chráníme Vaše osobní údaje v souvislosti s Vaším používáním a prohlížením webové stránky. Souhlasem s těmito podmínkami a schopností používat službu také souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Naše zásady používání souborů cookie dále vysvětlují způsob, jakým shromažďujeme a používáme Vaše online chování, během návštěvy naší webové stránky.

Změny ve služebních podmínkách

V mezích platných zákonů si společnost Patiro vyhrazuje právo tyto zásady kdykoli přezkoumat a upravit. Je vaší odpovědností tyto podmínky pravidelně kontrolovat. Pokračování ve využívání a prohlížení webové stránky po takových změnách bude znamenat Váš souhlas s těmito úpravami. Sledováním těchto aktualizací zajistíte, že jste obeznámeni a souhlasíte s nejnovějšími podmínkami týkajícími se Vašeho používání webové stránky.

 

Novinky o zdraví

Všechny novinky o zdraví
Počkejte!
Registrace zabere jen 2 minuty.
Chcete se stát součástí výzkumného projektu?
Zdarma a bez závazků · více než 65.000 členů
Ano, zaregistrujte mě!
Možná později
Panel Zdraví

Staňte se součástí Panelu zdraví

Cílem Panelu zdraví je zlepšit zdraví populace prostřednictvím studií. K tomu však potřebujeme Vaši pomoc. Můžete pomoci tím, že se zaregistrujete do Panelu zdraví a stanete se účastníkem jednoho, nebo více z naších klinických studií. Budeme Vás kontaktovat pouze tehdy, pokud se Váš zdravotní profil bude shodovat s právě probíhající klinickou studií. Všechny klinické studie jsou předem schváleny Výborem pro výzkum etiky (Research Ethichs Committee).

Vytvořte si zdravotní profil